Menu Zavřeno

Výsledky týmů

sobota 16.10.

  • st.přípravka …d. FK Mikulášovice, prohra 1:13

  • ml.žáci …………v Malšovicích, výhra 11:0

  • „A“ muži …d.   FK Chuderov/UL,výhra 5:3

neděle 17.10.

  • ml.přípravka …..turnaj v Březinách,  4.místo

     – dorost……..doma FK Šluknov, prohra 1:6

     –  st.žáci ……doma Stap Vilémov, prohra 0:2

     –  „B“ muži …..v Huntířově, výhra 3:1

———————————————————————————————————————-

 

sobota 2.10. :

       – st.přípravka, doma Varnsdorf, výhra 8 : 6   !!!

       – ml.žáci v Březinách,  3 : 3/ a prohra na penalty

       – „A“ muži, doma FK Bohušovice n/O., výhra 5:3 !!!

 

  neděle  3.10. :

      –   ml.přípravka, turnaj v Březinách, 4.místo

      –   dorost doma Velké Březno, prohra 2:4

      –   st.žáci , doma FK Cvikov,  prohra 0:5

      –   muži „B“ , v Dc/FC United ROMA, prohra 4:3

          

 

úterý  28.9. : 

     –    st.žáci v Děčíně/ Union , výhra 2 : 1..konečně si i st.žáci užili výhru   !!!

     –    dorost v Libouchci,  prohra 4 : 3…škoda..

středa 29.9. :

    – ml.přípravka v přípravných zápasech ve Varnsdorfu, krásné zážitky našich nejmenších na hlavním hřišti FK VDF včetně vstřelených branek ….!!!  paráda !!!

——————————————————————————————————————

sobota  25.9. : 

  •  ml.přípravka, turnaj v Jílovém,  2. a 9.místo !!

  •  st.přípravka v Benešově ,              výhra 15 : 1  !!

  •  „B“ muži doma Stap Vilémov „B“, prohra 3:7

  •  ml.žáci, doma Roma Děčín,          výhra 15:0 !!       

 neděle  26.9. :

      –    st.žáci ve Šluknově, prohra 8 :1

      –   dorost ve Rtyni /TP,  výhra 6 : 1  !!!

      –   muži „A“ , v Děčíně/ Junior, výhra 3 : 2  !!!

 

————————————————————————————————————————-

sobota  18.9. : 

  • ml.přípravka, turnaj doma FKČK, 5.místo

  • muži „A“ , doma České Kopisty , výhra 6:2 !!

  •  

 neděle  19.9. :

   – ml.žáci, ve Chřibské , výhra 5:3  !!

  • dorost doma FK Trnovany, prohra 4:8

  • st.přípravka doma FK Březiny , prohra 4:9

  •  „B“ muži v Dol.Podluží , prohra 6:2                                   ———————————————————————

sobota  11.9. : 

    –  ml.žáci,doma Verneřice , výhra 5 : 0  !!

    –  „B“ muži doma Rybniště , prohra 1:6 …

neděle  12.9. :

  • ml.přípravka,  turnaj Březiny, 2.místo !!

  • st.přípravka, venku Union Děčín, prohra 14:4   …

  • st.žáci zápas v Modré, prohra 6:3   …

  • dorost v Chuderově, prohra 9:2  ….

  • muži „A“ , v Roudnici/ Bezděkov , prohra 7 : 1 … 

  • ——————————————————————————————————

 

sobota  4.9. : 

  • ml.přípravka,  turnaj doma, výkop v 9 hod/ 3.místo !

  • st.přípravka,  zápas v Boleticích, výkop v 10 hod,       výhra FK ČK 9:5 ! 

  • muži „A“ , doma FK Chabařovice/UL, výkop ve 13,30 hod , 4:4 a výhra na penalty

neděle  5.9. :

  • ml.žáci zápas v Lipové u Šl. , výkop v 10 hod,               výhra FKČK  8:2  !!

  • dorost doma proti FK Modlany/Srbice , prohra 0:6  !!

  • „B“ muži zápas ve St.Křečanech , prohra 4:3 …

————————————————————————————————————————–

„A“ muži sehráli další mistr.utkání B.třídy v Ústí n/L/Hostovicích, prohra 2:1 (0:0).

branka: Chmelík / penalta

28.8.2021


„A“muži odčinili porážku z min týdne a doma deklasovali tým FK Unčín/TP s výsledkem 7:1 (2:0)

branky/FKČK : Mach Martin 2x, Polan 2x, Mach Roman, Chmelík, Šimek.

 

„B“ muži ve svém prvním „mistráku“ okresní soutěže zvítězili nad FK Chřibská    3:2 (1:1)

branky FKČK :  Kašpar 2x, Satranský

 

Dorost zajel k odvetě v přípravném zápase do Dolní Poustevny kde prohrál s „domácím“ FK Rumburk 3:2 .

————————————————————————————————————-

14.8. sobota, „A“ muži, prohra 6:4 ve Svádově/UL ,

…….vstřelit čtyři goly na hřišti soupeře a nevyhrát něco naznačuje o defenzivní činnosti mužstva, bohužel….

branky FKČK:  V.Běloubek 2x, Chmelík, Kellner

————————————————————————————————————–

 

„A“ muži doma v neděli 8.8.2021 „smetli“ tým Unionu Děčín 7:1 (3:1) ….slušný výkon nad chvílemi bezradným soupeřem…. čekají nás samozřejmě daleko těžší protivníci, ale dobrý vstup do soutěže se vždy cení !!!

branky FK ČK : Chmelík, Běloubek,Šimek, Černý,Malina,Mach Roman 2x ,

 

————————————————————————————————————————-

středa  7.10.

„A“ muži : doma odložený zápas proti prvnímu týmu tabulky FK Mojžíř !!  výkop v 16,30 hod !  výsledek 3 : 3 (pol.1:2) prohra na penalty !!

 

 

středa  30.9.  : 

– starší žáci :  doma, FK Boletice ,předehrávka, 9:2 (6:1)

čtvrtek  01.10.

–  mladší přípravka: turnaj v Markvarticích, náhr.termín, 4.místo

 

 

28.9.

– dorost doma, prohra s Unionem Děčín po lajdáckém výkonu většiny našich hráčů….1:3 (pol.0:3)

branka:  Jar.Topič

25.9.

 dorost, předehrávka ,doma s FK Libouchec,

 zasloužená výhra 3 : 1 (3:0)     branky: Nejedlý 2x, Mácha,

27.9.

– „B“ muži :          venku,  FK Františkovn/Pl., výhra 2 : 1 (pol.0:1)

    branky : L. Landovský  2x

 

sobota 26.9.

– mladší žáci :  doma , FK Vilemov/Mikulášovice ,

    výhra   4 : 0 !!!    branky : Jírava 3x, Šafránek J.

– starší žáci :    venku, FK Malšovice ,

    výhra   5 : 0  !!!   branky: Grundza M. 2x. + Jar. 1x,  Pumer, Vorba

 

 

středa  23.9.  : 

ml.žáci :  venku , FK Verneřice , výkop v 17 hod./pohár OFS DC

    4:4 (3:2) na penalty naše výhra 3:2  !!!

–  st.žáci :  venku , FK Cvikov , výkop v 17 hod./pohár OFS DC

   prohra  6:1 (2:0) / vyřazení…

 

středa  16.9.  : ml.přípravka, turnaj doma/ ČK/           3.místo

sobota 19.9.

– mladší žáci :  venku , FK Verneřice ,                  výhra   1:5     !!!

– starší žáci :    doma, Union Dc,                             prohra 3:4 

– „B“ muži :      doma,  FK Dol.Podluží,                 1:1, výhra na pen.4:3

neděle 20.9.

– ml.přípravka:      turnaj doma/ ČK/                     2.místo  !!

– st.přípravka :      venku , FK Jílové,                      výhra  3 : 15  !!

– dorost :                  venku , FK Malšovice,              výhra  1 : 2  !!!

– „A“ muži :         venku, Union Děčín,                     výhra  1 : 2

hodnocení :      Hráli jsme dobře do 20 min a do stavu 2:0 a byli tam další šance na vstřelení gólů.Pak jsme nechali domácí snížit z penalty a od té doby to byla z naší strany jedna velká holomajzna. Zatím máme velké štěstí, že soupeři nedávají branky ,ale to nemůže trvat stále .Moc nám nepomáhá ,že pořád musíme hodně rotovat sestavou ,jak se sejdou hráči ,ale to nás nemůže omlouvat,to mají asi všude.My už asi hůř hrát opravdu nemůžeme, a tak se snad po herní stránce budeme jenom zlepšovat.??!!    trener/ Rákosník J.

————————————————————————————————————  

 

neděle 13.9. :  

– st.žáci :      

zajížděli sehrát svůj zápas do Modré, odjeli , z různých důvodů, pouze v 8 hráčích, ale svěřenci trenerů J.Kozelka a M.Fořta zabojovali a zápas po remíze 4:4 vyhráli na penalty 3:1  !!!   všem potlesk za výborný přístup !!!

– st.přípravka :   

 sehrála svoje utkání proti FK Benešov n.Pl , výhra 10 :6 hráče jistě potěšila, ale co je zklamáním ,tak tj přístup a neúčast bez omluvy několika hráčů/vč neinfo od jejich rodičů, …hrajeme kolektivní sport, kde je zodpovědnost a přístup žádaný a nutný atribut , proto žádáme především rodiče hráčů r.2010 a 2011/ aby šli svou zodpovědností a přístupem příkladem, tím pozitivním samozřejmě, budeme každý čtvrtek po treninku řešit sestavy pro kat. ml.žáků a st.přípravky, tak, aby byla nominace jasná-adresná a všem zřejmá…předem děkujeme hráčům a rodičům za spolupráci !! 

 – dorost :     

sehrál ve třech dnech svůj další mistrovský zápas, opět doma a soupeřem byl                                               FK Košťany/Oldřichov – TP, …  po daleko fotbalovějším výkonu , než proti FK Šluknov v pátek, jsme remizovali 2:2 (pol.1:1), …penalty zatím nejsou naší silnou stránkou a opět jsme „padli“, ale nevadí….

obdivuhododné výkony podávají hráči Patrik Ficzu/r.06 a Kája Jírava/07, kteří „drží“ svými výkony a především přístupem týmy st.žáků a dorostu  !!!   vynikající   !!!

 

sobota 12.9. : 

– mladší žáci : 

doma , proti FK Modrá,  10 : 3  (5:2) !   opět výsledkově paráda !!!

 

–  muži  „A“ :   

….doma, v těžkém utkání důležitá výhra proti kvalitnímu soupeři, FK Chlumec /UL , 2 : 1 (1: 1) ….naši „nestárnoucí hráči“M.Vaněk, M.Jírava, J.Maněna,M.Mach,J.Šimek, P.Kozelek  vč těch mladších „dotáhli“ tým ke třem bodům, i když soupeř nás hlavně ve 2.poločase „festově zmáčknul“ a jen díky golmanovi , „klice“ a brankové konstrukci  jsme zvítězili ,  stalo se tak nádherným gólem „přes zeď “ Kuby Chmelíka !!         byla to fotbalová nádhera….

Hodnocení trenera : 

Objektivně musíme přiznat ,že dnes vyhrál herně horší celek a to jsme byli my .Hosté hráli velmi dobře ,jen nevyužili své šance a podržel nás brankář .U nás dnes hodně skřípala mezihra a přechodová fáze byla hodně nepřesná .Možná je taky umění vydolovat z takového zápasu tři body ,ale s takovou hrou dlouho vyhrávat nebudeme .

trener FKČK /Rákosník J.

 

poděkování všem našim fandům , děkujeme za podporu !!! 

 

pátek 11.9.

-dorost doma v předehrávce remizoval s FK Šluknov 1:1 + prohra 5:6 na penalty, slabší výkon celého týmu ač snaha se nedala upřít, prostě se nedařilo….

volno měli týmy „B“ mužů a ml.přípravky  

——————————————————————————————————————————————————————-

 

neděle 6.9.

  • st. přípravka :   doma výhra nad FK Boletice ,   8:3  !!  párada !!
  • st.žáci :    prohra ve Šluknově 3:2 (pol. 0:2 !!) …škoda jak výsledku, tak několika zranění…
  • dorost : výhra ve Rtyni/ TP, 3 : 2  !!!   gratulace !!!
  • „A“ muži , výhra na penalty v Hostovicích , v řádné hrací době 1:1 / gol v 90min david Pavlík !!!    
  •  
  • hodnocení trenera :

    Sk Hostovice          :       F.K. Č.Kamenice     1  :  1     (pol. 0:0)  na penalty 3:4,

  • FK ČK : Vaněk – Kozelek,Jírava,Zeman,Novák Vl., Mach,Šimek,Černý,Braun,Hodač,Malina

     Branka : Pavlík David

     Střídání :  Běloubek za Malinu

                       Maněna za Nováka

                       Pavlík za Kozelka

     dále připraveni:  Marek Richard, Kelner, Vondrka

    Hodnocení : Dneska nás můžou těšit jen ty dva body za vyhrané penalty .Jinak to byla z naší strany docela bída .Vůbec jsme se za celý zápas nedostali pořádně do hry , až na tu 90 min ,kdy jsme se štěstím vyrovnali, jsme neměli pořádnou šanci .Naštěstí domácí nastřelili asi 3 nebo 4 tyčky po standartních situacích ,které zahrávali velmi dobře. V příštím zápase se musíme ve všem o hodně zlepšit.

    Rákosník J.

  •  


  • sobota 5.9.

– mladší přípravka : turnaj / v Markvarticích, výkop v 10 hod./  2x výhra, 2x prohra    

– mladší žáci : doma , FK Malšovice , výkop v 10 hod. :   12 : 0  (6:0)   paráda !!!

– „B“ muži : doma , FK Dolní Poustevna, výkop ve 13 hod. :  1 : 11  (0:3) ….bída,soupeř ve všem lepší

 

——————————————————————————————————————–

 

 

„A“ muži,  30.8.2020, výkop v 17 hod !

 doma proti FK Křešice/LT,   2:0 !!

  pol.2 :0, důležitá výhra !! branky . Chmelík + M. Mach

—————————————————————————  

dorost – 29.8./v 10 hod, . poslední příprava ,doma proti

FC Nový Bor/U19 ( pol. 0 : 3 )  celk. 0 : 4  ,

fotbalovější soupeř po zásluze zvítězil  !!

——————————————————————————————————————–

 

 

první přípravné utkání proti FK Vratislavice

                   z LB kraje, prohra 4:1./ hř.Jiřetín p.J./15.8./10hod

  •   další 20.8., v Novém Boru proti U17 / výhra 3 : 1 

 

 Muži „A“  …prohra v prvním MU doma s FK Dobkovice

                     2 : 3 branky: M.Mach, Zeman .

                     ..bohužel výkon nestačil ani na bod…..

—————————————————————————————————————–

 přípravná utkání  „A“ muži/ červenec-srpen 2020

 

            15.8.  / D /  FK Malšovice/OP  / prohra 4 : 7,

                 zbytku zákl.sestavy,náhradníkům a ml.hráčům

                 se nedařilo zastoupit chybějící hráče základ.kádru….

 

         8.8./ V / Šluknov/ A.tř.   výkop v 17hod. , výhra 3 : 1   !!

                   branky: vl.,Malina,Hodač

 

        25.7./ V/ Cvikov B.tř.  , výkop v 15 hod,   prohra  5 : 2 ,                                                                    branky ČK:  Lad.Hora(test.hráč z Kam.Šenova) a K.Zeman.

 

 

————————————————————————————————————————

24.6. – st.žáci , jednoznačná výhra doma nad FK Libchava , 12 : 0 

25.6.  – ml.přípravky, dva týmy sehráli na dvou hřištích za krásného počasí zápasy s                         kvalitním ročníky 2011 a ml. klubu FAPV Děčín

26.6.  –  „A“ muži doma v posledním utkání Korona Cupu 2020 porazili 3 :0                 snaživý dorost Junioru Děčín

               branky:  Hodač, Braun,Černý

 

————————————————————————————————————————————————————-

             

20.6.   „A“ muži v předposledním zápase „KoronaCup2020“ remizovali

         na hřišti FK Dobkovice  2:2 , naše branky: Landovský,Hodač

 

17.6.   dorost přípr.zápas v Malšovicích, prohra 2:1 po slušném a snaživém výkonu všech hráčů, kaňkou je neomluvená neúčast několika nominovaných hráčů z kat.st.žáků… pro které to mohla být dobrá herní zkušenost…

 

13.6.  „B“ muži ,v komb.sestavě, 8:1 výhra nad FK Chřibská

11.6.  „A“ muži v Benešově n.Pl. výhra 3:2,

             branky: Chmelík, Jan Maněna 2x  !!!

10.6.  st.žáci výhra v přípr.zápase v Žandově , 8:2, !!

10.6.  ml.přípravka doma parádní zápas s FAPV Děčín kde o výsledek vůbec nešlo….

 

6.6./ „A“ muži : Junior Děčín „B“/dorost U19/  7:3 (5:0)

            branky FKČK: Chmelík,Landovský 3x, Hodač 2x,Polan.

 

3.6. / st.žáci doma s FC Nový Bor,   1 : 7  (1:2),

poločas jsme sehráli celkem vyrovnaně, v II.pol.se projevila vyšší kvalita soupeře i možnost využití více náhradníků které my naopak  postrádali…

 

 

muži „B“, doma s FK Kamen.Šenov,prohra 5:8

 

muži „A“ / 3.kolo KoronaCup / v Malšovicích,

                      prohra 5:2, branky ČK: M.Mach, Černý

—————————————————————————————————————————

  muži/ 2.kolo, 23.5./ prohra doma s FK Heřmanov 2:7 (1:4) 

  branky ČK : Bouchal, Jírava

…tentokrát dokonce bez šesti hráčů „základu“ , zasloužená prohra po „bezkrevném“ a nekvalitním výkonu….

—————————————————————————————————————————————————————

muži/ 1.kolo KoronaCup2020/ 

 16.5. / prohra na Unionu Dc  5:2,  v neúplné sestavě,hodně šancí bez gól.efektu a 

hodně chyb v obranné činnosti celého týmu..

bez opor týmu(R.Mach,Chmelík,Šimek atd.), 

/ branky ČK Lukáš Landovský/2x.

——————————————————————————————————————————————————————

 

Dorost, neděle 1.3.2020, 

     přípr.utkání proti FK Nový Bor, umt N.Bor

      prohra 4 : 0, po většinu utkání jsme se bránili,

     …bez omluvy se na tým „vykašlalo“ několik st.dorostenců r.01/02

    ….poděkování st.žákům za pomoc , Patrik Ficzu r.06/výborný přístup a výkon !!

 

 

   „A“ muži , sobota 29.2., UMT Junior Děčín,

    FK Šluknov, výkop v 12,30 hod,

    6: 1 (3:1) 

     jednoznačná výhra našeho velmi dobře hrajícího týmu v čele s Romanem Machem !!!

————————————————————————————————————————————————————

 

„A“ muži , sobota 22.2., UMT Junior Děčín,

  FK Libouchec, výkop v 12,30 hod,

  výhra 9 : 0 (7:0) nad znaveným soupeřem (kemp Jetřichovice) , záhráli si všichni nominovaní hráči…

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

„A“ muži , středa 19.2., UMT Junior Děčín,

  přípr.zápas proti FK Junior Děčín, výkop v 17,30 hod,

   prohra 3 : 0 , pol. 0:0, bez spousty zkušených hráčů/práce,nemoc atd jsme byli přednímu týmu tab.B.tř. sk.A zejména v 1.pol. vyrovnaným soupeřem, po prostřídání do 2.pol jsme byli chvílemi pod značným tlakem ofenzivy domácích, příslibem do budoucna jsou některé dobré výkony našich mladých hráčů/r.01-03….!!!

—————————————————————————————————————————————————————————

„A“ muži / 15.2.2020, třetí přípr.utkání, soupeř FK Dobkovice/OP,

hř. umt .Dc, výhra 10 : 3,

——————————————————————————————————————————————

ml.přípravka/ 8.místo, hal.turnaj Loko CL

st.přípravka / 4.místo, hal.turnaj Loko CL

„A“ muži/   9.2.2020, druhé přípr.utkání, soupeř FK Jablonné,

hř. umt .Č.Lípa, výhra 6:1 (branky: Mach R.+Kellner 2x, Chmelík,Landovský)

 

————————————————————————————————————

 

„A“ muži/ 1.2.2020, první přípr.utkání proti  Lok.Č.Lípa,hř. umt .Č.Lípa

  pol. 1:1 , konečný výsl. po pol.prostřídání prohra 4 : 2 , branky: Malina 2x

 

————————————————————————————————————————————————————–

 

 

Kat. minipřípravka hrála v neděli 26.1.2020 proti týmu FAPV Děčín.

Sedm „statečných“ hráčů,ostatní marodka a výlety, se snažili neprohrát se soupeřem, ale nejde o výsledek, který byl velmi vyrovnaný, ale o snahu,přístup a postupné se neustálé zlepšování , to se vše dařilo a všichni si 2hodiny hry velmi užili !!

poděkování rodičům za dopravu a „servis“  !!!

 

——————————————————————————————————————————————————————

 

 

V neděli 15.12.2019 se uskutečnil ve Sport.hale Česká Kamenice další mládežnický halový fotbal. turnaj, tentokrát pro kat.mladší přípravky.

Turnaje se zúčastnilo sedm klubů a měl slušnou úroveň. Vyrovnanými výkony se ve všech utkáních prezentoval FK Šluknov a oprávněně zvítězil .

Nejlepším hráčem turnaje byla dívka FAPV Děčín a brankářem golman Arsenalu Česká Lípa, poděkování patří rozhodčímu M. Pileckému, Alešovi Procházkovi/občerstvení a servisu Sportovní haly ČK.

 

konečné pořadí :

1. FK Plaston Šluknov                                         16 b.

2. Fotbal.akademie Petra Voříška Děčín              12 b.

3. FK Bukovany                                                      10 b.

4. FK Varnsdorf                         :                               8 b.

5. FK Rumburk                                                        7 b.

6. FK Česká Kamenice                                            4 b.

7. FK Arsenal Česká Lípa                                       3 b.

 

—————————————————————————————————————————————————–

 

V sobotu 7.12.2019 se uskutečnil již 21.ročník mládežnického turnaje „O pohár starosty České Kamenice“, akce se po všech stránkách zdařila a všech sedm týmů se snažilo předvést co nejlepší výkony.Některá utkání měla velmi slušnou úroveň.

Poděkování patří Městu Česká Kamenice za podporu formou grantu , dále samozřejmě také Jar.Oborníkovi/ rozhodčí FAČR , p.A.Procházkovi/občerstvení a servisu Sportovní haly ČK ,  kteří všichni  přispěli k výborné úrovni této akce pro mládež .

 

tabulka umístění týmů:

  1. FAPV Děčín                 14 b.

  2. FK Arsenal Č.Lípa     13 b.

  3. FK ČK „A“                    12 b.

  4. FK Plaston Šluknov  10 b.

  5. FK ČK „B“                       7 b.

  6. FK Malšovice                 1 b.

  7. FK Bukovany                 1 b.

 

——————————————————————————————————————————————————–